/O firmie
O firmie2019-01-04T13:11:21+01:00

Szukasz cienia?

Znajdziesz go z nami. Zabezpieczymy Twój taras przed słońcem lub deszczem. 20 lat naszej działalności to cenne doświadczenie, którym dzielimy się z Tobą.

O firmie

Po co przepłacać za montaż zadaszenia, kiedy można zamówić zestaw przygotowany do samodzielnego złożenia? Odpowiedź na to pytanie jeszcze kilka lat temu nie była taka prosta. Od 2008 r. możesz znaleźć ją w Artbegstudio, gdzie jako jedyni w Polsce wykonujemy wysokiej jakości zadaszenia tarasu, które możesz zamontować samodzielnie.

Oprócz ochrony przed deszczem i przyjemnego kawałka cienia nasi klienci szukają również estetycznego wyglądu, który zamieni ich taras w wyjątkowy salon na świeżym powietrzu. W naszej ofercie przygotowaliśmy produkty, dzięki którym zadbasz o jego wyjątkowe wykończenie – bez zmartwień o trwałość materiału czy blaknące kolory.

Technologia i doświadczenie

Zadaszenia wykonujemy już od 20 lat. Przez ten czas zgromadziliśmy specjalistyczny sprzęt oraz bogatą wiedzę na temat materiałów – ich wytrzymałości, nieprzemakalności i odporności na gnicie oraz zabrudzenia. Starannie wybieramy najwyższej jakości tkaniny akrylowe (najlepsze materiały na świecie!), które wyposażamy w okucia z żeglarskiej stali nierdzewnej (na lądzie wytrzymują nawet pół wieku!). Wszystko po to, by zapewnić Ci trwałą konstrukcję na długie lata. Istnieje możliwość wykupienia odpłatnie montażu zadaszenia w naszej firmie na terenie całej Polski.

Do tej pory wykonaliśmy już kilkaset zleceń – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm oraz przedsiębiorstw. Nasze zadaszenia chronią od deszczu klientów hoteli, restauracji i wielu innych obiektów usługowych. Wykonaliśmy m.in. zadaszenie dla aquaparku w Tczewie oraz stylowe żagle na otwarcie lotniska w Poznaniu.

Szukasz cienia?

Znajdziesz go u nas – łatwo i stylowo!

Zapraszamy do kontaktu

Przykładowe realizacje